Apie

Tai nėra visiškai naujas tinklaraštis, o savotiškas mano ankstesnio tinklaraščio MariukasM virtual home tęsinys. Tai taip pat nėra ir teminis tinklaraštis – kaip ir anksčiau, čia bus rašoma apie tai, kas man yra įdomu, rūpi ar šiaip užkabina. Tad bus visko: IT, saugumas, privatumas, fotografija, video… Vienu žodžiu visko, nes gyvenimas taip pat yra įvairus ir margas ;). Bet kokiu atveju MariukasM.LT tinklaraštyje yra pateikiama tik asmeninė MariukoM nuomonė.

O jei norite ką pasakyti privačiai, rašykite mariukasm@gmail.com

Su geriausiais linkėjimais,

MariukasM

8 komentarai

 1. sveikas. netycia prisiguglinau prie tavo sito puslapio. smagu paskaitinet. as pats salia nemencines gyvenu. kas pats busi? gal pazystami netiketai. uzsuk ir pas mane : juzva.blogspot.com

  sekmes

  Juzva

  • Labas,

   Nemanau, kad būtume pažįstami, nes praktiškai Nemenčinėje tik gyvenu, bet visa kita veikla praktiškai su šiuo miesteliu nesusijusi. Išimtis tik ta, kad mėgstu ant dviračio pasivažinėti po apylinkes 🙂 .

 2. Noreciau snektelt apie Lietuvos pavelda, kadangi neradau niekur pasto dezutes gal gali numest kontakta i mano el. adresa.Aciu

 3. Sveiki,
  rašau apie apleistus ir niokojamus dvarus į tarptautinį leidinį. Jūsų nuotraukos užkabino, bet nerandu kontaktų. Parašykite man el.paštu. L.V.

Parašykite ką nors